GAZ NEXT VYHRÁVÁ A GAZelle SALVÍ

gaz_a32r32_gazel_next_1.jpg

Anketu o nejlepší užitkové vozidlo jezdícího po Ruských silnicích vyhrál GAZ NEXT. Tuto prestižní anketu vyhrál model NEXT v provedení VAN, tedy dodávka pro sedm cestujících a odděleným nákladovým prostorem.

Hlasování do ankety probíhalo on-line v období od 1. ledna 2019 do 14. dubna 2019. Každá IP adresa mohla hlasovat pouze jednou, muselo se jednat o ruskou IP adresu a hlasující musel být občanem ruské federace. Hlasování se nakonec zúčastnilo více než milion lidí.

Model NEXT je zatím nejnovějším modelem automobilky GAZ a jak prokázala anketa The Russian best VAN, neustálé zlepšování komponent i vozu jako celku je správným směrem. Celý GAZ, včetně GAZ ČR, je velice potěšen, že tuto náročnou cestu zákazníci oceňují a sdílí naši vizi, že kvalita, praktičnost, využitelnost, robustnost, „nerozbitnost“ a udržitelnost jsou i v dnešní době opravdu důležité.

Model NEXT lze stejně jako ostatní modely GAZ objednat v nejrůznějších konfigurací a v podstatě s libovolnou nástavbou. Jako pohon je v dnešních dnech využíván benzínový motor EvoTech, který je případně dovybaven o LPG.

Modelová řada GAZelle (pod kterou spadá i NEXT) letos slaví 25 let na trhu. Za tuto dobu již GAZ prodal více než 2 000 000 ks modelu GAZelle v několika generacích. Za tuto dobu vzniklo desítky verzí a stovky speciálních vozidel vyrobených přesně dle potřeb koncových uživatelů. V průběhu těchto 25 let se model GAZelle měnil, jak z venčí, tak hlavně uvnitř. Využívání stále modernějších postupů, technologií a kvalitnějších dílů mělo za důsledek, že z modelu GAZelle vznikl výborný automobil vhodný na práci zábavu. Model GAZelle tak přidal ke svým silným stránkám jako schopnost jízdy i velmi těžkém terénu, robustnost, rámovou konstrukci i další, v dnešní době neméně důležité vlastnosti, jako kvalitní antikorozní ochranu, u modelu NEXT výborný jízdní komfort na zpevněném povrchu a hlavně kvalitní, odolné mechanické díly. Z modelové řady GAZelle se tak stalo v podstatě nezničitelné, velmi kvalitní lehké užitkové vozidlo, které je hrdost vlastnit a pokračovat tak v legendárním odkazu značky GAZ – kvalitní, odolná, robustní vozidla, která neřeknou NE žádné, ani té nejnesjízdnější cestě a stále si zachovají velice vlídnou pořizovací cenu s přívětivými provozními náklady.

Jsme velice potěšeni, když majitel pochválí vozidlo i po více než 12 letech velice těžkého provozu například v povodí našich největších řek. Jako jedni z mála (né-li jediní) rádi necháme provádění garančních prohlídek a úkonů Vašemu mechanikovi. GAZ jsou nenáročná a velice odolná auta, kterým plně věříme a víme, že s nimi nejsou závažné problémy, které by musel řešit specialista na vozy GAZ, tak jak tomu občas bývá, u elektronikou prolezlých, moderních vozů.

Cena The Car of the Year in Russia je největší automobilovou anketou v Rusku a největším analytickým projektem na světě. Je indikátorem nezávislého veřejného mínění na automobilovém trhu v RU. Za GAZ ČR pevně věříme, že i v Evropě brzy GAZ dokáže, jak moc kvalitní vozy vyrábí a pomůže tím smazat dogma spojené s ruskými výrobky.

Váš GAZ Team ČR

 

VÍCE INFORMACÍ O VŠECH MODELECH GAZ ZDE

VÍCE INFORMACÍ O MODELU GAZ NEXT ZDE

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE VOZŮ GAZ ZDE

 

 

Napsali o nás

Nový GAZí WEB

Veškeré informace naleznete na našich nových stránkách www.gazeurope.eu

Nový prodejce pro Slovensko

Vítáme do GAZí rodiny nového prodejce pro Slovenskou republiku - TSM SLOVAKIA.

Více informací na stránkách TSM SLOVAKIA ZDE

GAZ a SURF? ANO více na odkazu níže

GAZ ČR podporuje naděje českého dokumentárního filmu

Více informací o výpravě za surfem na Island ZDE

GAZ na Dům a zahrada Liberec 2019

Legendární automobily značky GAZ budou vystavovat na veletrhu Dům a zahrada Liberec 2019.

Přijďte se podívat na náš stánek do Home Credit Areny v Liberci.

Výstava bude probíhat od 16. do 19.5.2019

Pro každého, kdo objedná na veletrhu vůz GAZ bude připraven bonus v hodnotě 15 000 Kč na výbavu.

Celý GAZ team se na Vás srdečně těší

I takto může vypadat GAZelle

V článku na autorevue.cz si můžete prohlédnout zajímavou přestavbu GAZelle, článek ZDE.

Veká škoda, že v EU (s vyjímkou Británie) je homologace vlastní stavby velice náročná, až skoro nemožná.

Video recenze GAZelle

Starší video-recenze z pořadu Autosalon od televize Prima ZDE.

Jedná se o starší verzi GAZelly se starou palubní deskou bez audio-video systému

Skrytá výbava ve vozech GAZ

Motoristycký server auto.cz přinesl zprávu u ukryté hře Tetris v každém voze GAZ.

Článek s návodem na spuštění ZDE

Článek o připravovaném e-NEXTu od auto.cz

Z kraje roku informoval motoristycký server auto.cz o začínajících pracech e-NEXTu.

Celý článek k přečtení ZDE