Třístranný sklápěč je vyráběn firmou ELTRANS Liberec, s.r.o. Nástavba je vyrobena z ocelového žárově zinkovaného podlahového rámu, plechové pozinkované podlahy a hliníkových bočnic. Otevírání zadního čela je kombinované - vrchní i spodní, bočnice na pantech lze jednoduše odejmout. Sklápěč je poháněn elektrohydraulickým agregátem s jednoduchým ovládáním v kabině. Ovladač je na dlouhém kabelu pro možnost obsluhy sklápěče i mimo vozidlo, případně na palubní desce.

Třístranným sklápěčem lze vybavit všechny modely vozů GAZ, tedy GAZelle, NEXT i Sobol. U modelů NEXT a GAZelle je možné volit z varianty jednoduché, nebo takzvané dvoj-kabiny.

S modely GAZelle a Sobol, vybavenými pohonem 4x4, redukční převodovkou a 100% uzavíratelným mezinápravovým a zadním diferenciálem získáte automobil s jedinečnými terénními a užitnými vlastnostmi.

Veškeré vozy GAZ se vyznačují kvalitní a robustní rámovou konstrukcí, která zajišťuje perfektní tuhost i pří plném zatížení vozu.

Vozy s třístranným sklápěčem lze upravit přesně dle Vašich potřeb.

Cenové nabídky podáváme individuálně na kontaktu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a +420 606 070 000

Rozměry ložné plochy (délka/šířka/výška):

  • třímístná kabina 3000/2000/400 mm
  • šestimístná kabina 2400/2000/400 mm
  • Individuální úpravy dle přání zákazníka jsou možné

Ceny bez DPH od:

 Model NEXT           499 000,- Kč
 Model SOBOL           550 000,- Kč 
 Model GAZelle           567 000,- Kč

 

Ilustrační foto:

Zanechte nám vzkaz

My vás budeme kontaktovat zpět.
Potvrzením tohoto formuláře akceptujete naše případné podmínky.
captcha
Nahrát znovu