Jedná se o plnohodnotné požární speciály s maximálním využitím našich zkušeností a důrazem na funkčnost vozidla. Všechna vozidla jsou řešena individuálně, přímo dle požadavků a potřeb zákazníka. Nejedná se tedy o úpravy spočívající pouze v přestříkání standardní dodávky, vybavení výstražným zařízením a držáky výstroje.

Vozidla jsou v TP zapsána jako „SPECIÁLNÍ POŽÁRNÍ AUTOMOBIL“ dle hromadného schválení ministerstva dopravy.

Koncepce podvozku odpovídá provedení čistokrevného terénního nákladního automobilu s tím, že zadní náprava je vybavena „dvojmontáží“, což umožňuje velké zatížení zadní nápravy a zásadně snižuje riziko takzvaného „sednutí na břicho“ ve sněhu a rozměklém terénu. Z důvodu vyššího těžiště (např. při převozu PS12) je podvozek vybaven zkrutným stabilizátorem i na zadní nápravě.

DA Vydra

Varianta vozidla VYDRA je nejčastěji 7 místná, ale lze dodadat i variantu 3-9 míst dle preferencí zákazníka, dále bývá vybavena dvěma roletami pro boční přístup k nákladovu prostoru, kde jsou přihrádky na hadice a další požární výzbroj. Vozidlo obsahuje prostor pro elektrocentrálu 230V/3000W, která je propojena s 12V rozvodem vozidla a je schopna dobíjet startovací baterii, napájet osvětlovací stožár, pracovní osvětlení okolí vozidla a elektrické a elektro-hydraulické nářadí. Elektrocentrála je uzpůsobena pro provoz ve vozidle, ale lze ji také vyjmout. Zadními dveřmi vozidla je přístup do nákladového prostoru, kde jsou umístěny například stříkací systémy, které se pro uchopení nejprve vysunou po speciální konstrukci s kolejnicemi. Dále je zde místo např. pro plovoucí čerpadlo, sací koš, savice, kanystry apod.

 

Zanechte nám vzkaz

My vás budeme kontaktovat zpět.
Potvrzením tohoto formuláře akceptujete naše případné podmínky.
captcha
Nahrát znovu