GAZ GAZelle představuje ideální kombinaci užitných vlastností a ceny. Modernní praktický automobil uveze, dle provedení až 1,5 tuny nákladu a nabízí mimořádný prostor.

GAZelle, díky své celkové hmotnosti do 3,5 t, může řídit osoba s řidičským oprávněním skupiny B. GAZelle je ideální pro použití v zemědělství (lesnictví, farmářství), stavebnictví, energetice, komunálních službách, atd.

Kabina pro přepravu osob nabízí 3 až 9 sedadel. Podvozek je s trvalým pohonem, nebo připojitelným pohonem 4x4, uzávěrkou mezináravového diferenciálu a redukční převodovkou, díky své světlé výšce je proto vhodný k využití v těžkém terénu, či na neudržovaných komunikacích.

Přejezdové úhly:

schema_gazelle.jpg

Pevný ocelový rám a tuhé nápravy, zavěšené na listových pružinách předurčují vozidlo pro velké zatížení při jízdě v těžkém terénu.

Přejezdový rádius 3000 mm. V ose přejezdového oblouku je výška vozila nad vozovkou 340 mm, což při rozvoru 2900 mm umožňuje jízdu přez velké nerovnosti aniž by vůz uvízl "za břicho" jako u většiny teréních-užitkových automobilů.

Přídavná dvoustupňová, mechanická převodovka s uzávěrem mezinápravového diferenciálu - převod I.-1,87, II.-1.07 spolu s motorem o výkonu 120 HP dávají vozidlu potřebnou sílu na všech kolech.

Základní varianty vozidla GAZ GAZelle:

Podvozek (šasi)

  • 33027 – třímístný
  • 330273 – šestimístný

Furgon (van)

  • 27057 – třímístný
  • 27057 K7 – sedmimístný
  • 27057 K9 – devítimístný

Zanechte nám vzkaz

My vás budeme kontaktovat zpět.
Potvrzením tohoto formuláře akceptujete naše případné podmínky.